Eşya Taşıma

Eşya Taşıma

Eşya Taşıma


Evinizde bulunan muhtelif eşyalarınızı taşıma gününden önce yerinde tespiti yapılır. Bu tespitin amacı eşyalarınıza en uygun ambalajlama malzemesini seçmek, taşıma araç boyutu belirlenmesi, eşya taşıyıcı personel sayısını belirlemektir.

Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar en uygun ambalaj malzemeleri sarılıp paketlenir. Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz cinste eşyalarınız ilk defa evinizde kullanılacak naylona sarılır ve üzerine gerekli ambalaj malzemesi ile koruma altına alınır. Eşyalarınız taşınılacak yeni adreste de ambalajlı olarak çıkarılır. Sizlerin belirlediği yerlere yerleşimi sağlanır.

Beyaz eşyalarınız ambalaj malzemeleri ile sarılır ve yeni adreslere tesisatları hazır ise monteleri personellerimiz tarafından yapılır.

Yatak odası gardolabında bulunan askılı elbiseleriniz özel tasarlanmış askılı koliler içerisinde taşınır. bu sayede elbiseleriniz kırışmamış olur. Gardolabınız de-monte hale getirilerek ambalajı yapılır. Yeni yerinde tekrar monteleri yapılır.

Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir.

Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

Eşyalarınız bizimle sigortalı ve güvende. Trabzon Bölgesi’nde güvenilir Eşya Taşıma hizmetinin tek adresi Şatıroğlu Nakliyat.