Trabzon Nakliyat

Trabzon Nakliyat

Trabzon Nakliyat


Trabzon nakliyat alanında faaliyet göteren firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman hizmetin en kalitelisini sunmaktadır.  Fimamız ŞATIROĞLU NAKLİYAT  eşya depolama, ev ve ofis eşyalarınızı özenle taşıma hizmetini vermektedir. Trabzon nakliyat alanında iddialı oluşumuzun en önemli sebebi  siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerdir. Şatıroğlu nakliyat Trabzon nakliyat alanındaki en köklü firmaların içerisindedir. Referanslarımızdan da gördüğünüz üzre firmamız 1993 yılından günümüze sayısız nakliye işlemi gerçekleştirmiştir. Daima gelişerek ilerleme hedefi ile yol almaktadır. Firmamızı tercih ederek il dışı ve il içi tüm depolama, nakliye işlerinizi kolay, güvenli şekilde halledebilirsiniz. Trabzon nakliyat dendiğinde akla gelen ilk üçün başında olmakdan gurur duymaktayız. Sizde evini ofisinizi güvenle taşımak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Personelimiz eşyaların olduğu mekana  gelip taşıma başlangıç formunu size imzalattığı an itibariye eşyalarınız tarafımıza sigortalanmış olur. Eşyam kırılıcak mı  ? Duvara mı sürtücek ? Kayıp mı olucak ? Düşüncesi olmadan eşyalarını bize teslim edebilirsiniz. Firmamız Trabzon nakliyat alanında kullanılan son teknoloji ambalaj ve taşıma malzemelerini kullanmaktadır. Eşyalarınız firmamız güvencesi  altında cinslerine özel hazırlanmış  malzemeler ile paketlenir.

Tamamiyle eşya taşıma amacı ile üretilmiş olan asansörümüz ile komşularınıza ve çevreye rahatsızlık vermeden taşıma işlemi gerçekleştirir. Eşyalarınız ortamın elverişine göre balkon veya pencere vasıtası ile demontesi ve paketlemesi yapılmış halde asansöre yerleştirilip aşağıya gönderilir. Gidecek oldukları mekana da aynı şekilde yerleştirilir. Yeni konumuna getirilen eşyalarınızın ambalajları ekibimiz tarafından sökülür. Eşya konumlandırması sizin arzu ettğiniz biçimde yapılır. Ekibimiz yerleştirmeyi yaptıktan sonra tüm artık malzemelerini toparlayıp alıp çıkar. Taşındım evim karıştı gibi cümleleri  firmamıza eşyalarını teslim eden müşterilerimizden duymanız kesinlikle mümkün değildir.

Firmamız ŞATIROĞLU NAKLİYAT Trabzon nakliyat alanındaki üstün başarı ve özverisini defalarca kanıtlamıştır. Yine Trabzon nakliyat alanında ilklere imza atan ŞATIROĞLU NAKLİYAT evini toparlamaya vakti olmayan müşterilerimizi de elbette düşündü. Evinizin tekstil ve züccaciye eşyasını toplayıp paketleme konusunda eğitim almış bayan personelimiz evinizi taşımadan evvel tercihiniz doğrultusunda adresinize ulaşır. Mutfak eşyanızı, değerli biblolarınızı, tablolarınızı, kıymetli çiçeklerinizi özenle sarar. Tamamen kıyafet kumaşına zarar vermeyecek nitelikte üretilmiş olan kutularımıza kıyafetlerinizi, nevresim takımı vs. yerleştirir. A’dan Z’ye tüm eşyalarınız özenle taşınır ve herhangi bir parça ezilme kırılma deforme olmadan yeni adresinize yerleştirilir. Trabzon nakliyat alanında ŞATIROĞLU NAKLİYAT güvencesi var ise eşyalarınız emin ellerdedir. Daha detaylı bilgi ve randevu için iletişim adreslerinizden bizlere ulaşabilirsiniz.