EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL YAPILMALIDIR?

Evden eve nakliyat nasıl yapılmalıdır?

Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti belirli standartlar çerçevesinde sunulur. Bu standartlar çerçevesinde evden eve nakliyat hizmeti aşağıdaki maddelerde olduğu gibi yapılmalıdır.

  • Evden eve nakliyat, ekspertiz işlemi ile başlar. Profesyonel nakliye eksperleri adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceleyip en doğru taşıma planını hazırlar. Bu işlem zaman kaybının önüne geçilmesinde önemli bir faktördür.
  • Belirlediğiniz gün ve tarihte kapalı çelik kasaya sahip nakliye aracı ile birlikte eşyalarınızın yoğunluğuna göre profesyonel nakliyat ekibi adresinize gelir.
  • Eşyalarınız de-monte hale getirilip özel Avrupa’dan ithal ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak nakliye aracımıza yüklenip sabitlenir.
  • Eşyalarınız yeni adresinize taşındıktan sonra direktifleriniz doğrultusunda ambalaj malzemelerinden çıkarılıp kurulum ve montaj işlemi yapılır. Bu işlem bütün eşyalarınızı kapsar ve sizin hiç birşey yapmanıza gerek kalmaz.
  • Montaj ve kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra nakliye formenimiz son kontrollerini yapar ve bir sıkıntı olmadığından emin olduktan sonra eşyalarınızı kurulu ve hazır bir biçimde teslim eder.

Size sadece profesyonel ve zahmetsiz evden eve taşımacılığın keyfini çıkarmak kalır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam