NAKLİYAT MALZEMELERİ

NAKLİYAT MALZEMELERİ

MALZEMELERİMİZ
Öksüzoğlu Evden Eve Nakliyat olarak kullandığımız malzemelerin her şeyden önce günümüz dünyasında nakliye standartlarına uygun olması, Nakliye malzemelerin temiz ve pratik kullanışlı olması hem nakliyenin seri ve güvenli yapılmasında büyük fayda sağlamaktadır, hem müşteriye hem de Nakliye firmasına gerekli olan zamanı sağlamaktadır,

NAKLİYEDE KULLANDIĞIMIZ MALZEMELER

1.    PAT-PAT dediğimiz hava kabarcıklı naylon (bunlar değişik ebatlarda ve kalınlıktadır) bazıları 3 katli ve bir tarafı ise kraft kâğıtlıdır ve her türlü ev eşyaları sarılmasında kullanılmaktadır. 

2.    KARTON KOLİ değişik ebatlarda karton ( mukavva ) kutular, Bir evin içindeki türlü zücaciye eşyalarında tutun toplanacak ıvır zıvır öteberi gibi bir çok malzemelerin toplanmasında önemli kolaylıklar sağlanmaktadır.
3.    BEYAZ KÂĞIT Doğuş Nakliyat olarak taşınılacak  kırılabilecek bilumum zücaciye malzemeleriniz için  Beyaz Kâğıt kullanmaktayız, Bir çok sıradan firmaların kullandığı pis kâğıt (kullanılmış eski gazete) kırılacak porselen, kadeh vesaire gibi eşyalarınızda mürekkep isi bırakmaktadır, Beyaz kâğıt’ın önemi de buradan gelmektedir, beyaz kâğıt kullanıldığında, porselen ve türlü zücaciye malzemelerinizi tekrar yıkamak zorunda kalmadan, büyük kolaylık  sağlanmaktayız
4.    STREÇ Doğuş Nakliyat olarak genelde kullandığımız malzemelerden biriside streç, kullandığımız büyük boy streç ev eşyası taşınmasında büyük kolaylık sağlamaktadır, (özellikle kirlenmeyi önlemede harikulade öneme sahip), birçok evde beyaz koltuklardan tutun yataklara kadar birçok  malzeme sarılabiliyor, hava geçirmezliği göz önünde bulunulduğunda depolanacak malzemeler için uzun süre saklamamıza büyük fayda sağlamaktadır
5.    KOLİ BANDI gerek kolilerin ağzının kapatılması ve gerekse tüm ev eşyasının sarılması konusunda koli bandına büyük gereksinim duyulmaktadır,  (tabi burada kaliteli bir koli bandının kullanılması son derece önemlidir)
6.    İP nakliye firmalarının kullandığı önemli malzemelerinden biriside İp tır Doğuş Nakliyat olarak hem kaliteli bobin İplerden hem de Kalın (büyük eşyalar için) İp kullanmaktayız.
7.    PORTATİF KAR DOLAP Doğuş Nakliyat kar dolaplarınızda bulunan askılı kıyafetleriniz için kullandığımız portatif kar dolap, kıyafetlerinizin ütüsü bozulmadan taşınmasında büyük fayda sağlamaktadır, tekrar ütüleme derdi olmaksızın, kolaylık sağlamaktayız, hatta istenildiğinde kıyafetlere tek tek naylon bile geçirilebilir

26 Haziran 2013
bosluk

PAKETLEME ve DEPOLAMA

PAKETLEME ve DEPOLAMA

TRABZON Öksüzoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık,Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat aşamalarının en önemli kısmıdır. Nakliyesi yapılacak eşyalarınızın her biri cinslerine göre farklılık gösteren malzemeler ile paketlenir.

DEPOLAMA

TRABZON Şimşek Nakliyat Evden Eve Taşımacılık, Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depodaki yerine alınır. Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür, tahta konteynırlara konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir veya kilitlenir.

26 Haziran 2013
bosluk

OFİS ve BÜRO NAKLİYE

OFİS ve BÜRO NAKLİYE
Trabzon da evden eve nakliyatta  ofis veya depoda bulunan eşyaların içinde bulunan aksesuar, giyim, kitap, gıda maddesi gibi günlük kullanılan eşyaların kağıt ve havalı naylon ile paketlenerek kolilenmesi ile başlar. Gerekli olan mobilya kanepe koltuk beyaz eşya buna benzer eşyaları aracımıza taşıyoruz Demonte olan eşyaların kraft kağıt hava kabarcıklı naylon streç film mukavva v.b. ambalaj malzemeleri ile kaplanmasından sonra taşıma işlemi başlar, taşıma işlemi evden eve taşımacılık için dizayn edilmiş olan araca istiflenerek yeni mekana ulaşım sağlanır
Yeni mekana gelmiş olunduğunda nakliye aracına müsait park alanı hazırlanır. Araç boşaltmaya müsait hale geldikten sonra eşyaların taşıma işlemi merdiven veya asansör aracılığı ile gerçekleşir. Ev vaya ofis içerisine taşınan eşyalar önce ambalajından açılarak oda paylaşımları yapılır. Eşyalar ev içerisindeki yerlerini aldıktan sonra de monte hale getirilmiş olan mobilya koltuk kanepe beyaz eşya v.b. eşyaların kurulum ve montajlama işlemi yapılır. Tüm bu işlemler bittikten yerleşilen yeni mekan kullanılır ve oturulur hale geldikten sonra eşya sahibinin çalışan elemanlara onay vermesi ile son bulur.
26 Haziran 2013
bosluk

EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL YAPILMALIDIR?

EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL YAPILMALIDIR?

Evden eve nakliyat nasıl yapılmalıdır?

Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti belirli standartlar çerçevesinde sunulur. Bu standartlar çerçevesinde evden eve nakliyat hizmeti aşağıdaki maddelerde olduğu gibi yapılmalıdır.

  • Evden eve nakliyat, ekspertiz işlemi ile başlar. Profesyonel nakliye eksperleri adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde inceleyip en doğru taşıma planını hazırlar. Bu işlem zaman kaybının önüne geçilmesinde önemli bir faktördür.
  • Belirlediğiniz gün ve tarihte kapalı çelik kasaya sahip nakliye aracı ile birlikte eşyalarınızın yoğunluğuna göre profesyonel nakliyat ekibi adresinize gelir.
  • Eşyalarınız de-monte hale getirilip özel Avrupa’dan ithal ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak nakliye aracımıza yüklenip sabitlenir.
  • Eşyalarınız yeni adresinize taşındıktan sonra direktifleriniz doğrultusunda ambalaj malzemelerinden çıkarılıp kurulum ve montaj işlemi yapılır. Bu işlem bütün eşyalarınızı kapsar ve sizin hiç birşey yapmanıza gerek kalmaz.
  • Montaj ve kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra nakliye formenimiz son kontrollerini yapar ve bir sıkıntı olmadığından emin olduktan sonra eşyalarınızı kurulu ve hazır bir biçimde teslim eder.

Size sadece profesyonel ve zahmetsiz evden eve taşımacılığın keyfini çıkarmak kalır.

26 Haziran 2013
bosluk

TRABZON DA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

TRABZON DA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Trabzon da evden eve nakliyat firmaları oldukça fazla olmasına rağmen işini hakkıyla yapan firmalar oldukça azdır. Evden eve nakliyat firmaları genelde taşıyacakları ürünleri koruma anlamında garanti vermez ama Trabzon da evden eve nakliyat firmaları arasında Öksüzoğlu nakliyat bu garantiyi verir ve Trabzon da evden eve nakliyat firmaları arasında kendini en üst sıraya çıkartır. Öksüzoğlu nakliyat firmalar arası rekabetten çok müşteri memnuniyetini önemsediği için Trabzon da evden eve nakliyat firmaları arasında en tanınanı olmuştur.
Trabzon da evden eve nakliyat firmaları arasında Biliyoruz ki ! taşınan eşyalarınız sizin için değerlidir. Bizde trabzonda evden eve nakliyat firmaları arasında en büyük nakliyat firması olarak evden eve nakliyat ihtiyacınızı en iyi şekilde yapıyoruz. Lütfen çalışma fotoğraflarımıza bakınız.

26 Haziran 2013
bosluk

PROFESYONEL EVDEN EVE NAKLİYAT

PROFESYONEL EVDEN EVE NAKLİYAT

Profesyonel evden eve nakliyat dediğimizde akla ilk gelen firma olmaktan Öksüzoğlu nakliyat olarak gurur duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimize profesyonel evden eve nakliyat firması olarak en güzel hizmeti vermek için en teknolojik ürünleri kullanıyoruz. Eşyalarınız sizin için değerli olduğu kadar bizim içinde değerlidir ve nakliye işleminde eşyalarınızın korunması, zarar görmemesi için profesyonel evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Biz profesyonel evden eve nakliyat firması olarak yapılan görüşmelerde anlaşıldıktan sonra elemanlarımız evdeki eşyanın yoğunluğunu belirledikten sonra taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı, ne kadar elemanın gerekli olduğu, ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır. Profesyonel evden eve nakliyat firması olan ŞİMŞEK nakliyat ambalajlama ve paketleme işlemini yapar. Profesyonel evden eve nakliyat firması olarak biz sizi hiç yormuyor bütün işi biz yapıyoruz.
26 Haziran 2013
bosluk

ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarımız Öksüzoğlu nakliyat hizmetlerini bu amaca yönelik hazırlanmış kapalı çelik kasalı araçlar ile yerine getirmektedir.

Araçlarımızın şehir içi evden eve nakliyat için ihtiyaçlarını en iyi ve emniyetli şekilde gerçekleştirmek amacıyla hazırlanmış olması şehir içi evden eve nakliyat fiyatları mızın çok üst düzeyde olması anlamına gelmiyor. Çünkü biz Öksüzoğlu nakliyat olarak şehir içi evden eve nakliyat fiyatları mızı siz değerli müşterilerimizi de düşünerek belirledik.
Şehir içi evden eve nakliyat fiyatları aynı olmamakla beraber ev ve ofis eşyası taşıma konusunda deneyimli uzman kadromuz tarafından belirlenir.
Araçlarımızın kasası ev ve ofis eşyası gibi hassas malzemelerin en emniyetli şekilde taşınması için gerekli şekilde hazırlanmıştır.
Öksüzoğlu şehir içi evden eve nakliyat fiyatları nı da siz değerli müşterilerimiz için en makul düzeyde tutuyor. Sizinle beraber şehir içi evden eve nakliyat fiyatları belirlendikten sonra nakliye işlemi başlıyor ve memnuniyetiniz doğrultusunda son buluyor.
26 Haziran 2013
bosluk

EVDEN EVE NAKLİYE ÜCRETLERİ

EVDEN EVE NAKLİYE ÜCRETLERİ

Evden eve nakliye ücretleri, depolama ve taşıma konularında günde yüzlerce müşteri telefon ya da mail aracılığıyla onlarca nakliyat firmasından bilgi istemektedir. Ancak müşteriler evden eve nakliye ücretleri ni öğrenince şaşırırlar biz Öksüzoğlu nakliyat olarak size evden eve nakliye ücretleri için orantısız fiyatlar vermiyor. Öksüzoğlu nakliyat evden eve nakliye fiyatlarını verirken şehir içi taşımalarda birbirinden uzak mesafelerde bile çok uçuk fiyatlar vermiyoruz. 

 Evden eve nakliye ücretleri nin büyük bir çoğunluğu işçi masraflarını, hijyenik olarak ambalajlama ve paketleme işleminin ücretleri oluyor.
Hemen hemen taşınma süresi 7-8 saat sürdüğü için evden eve nakliye ücretleri ne personelin yeme içme masrafları da içme masrafları da ayrıca bir maliyet oluşturmaktadır.
Şehir içi evden eve nakliye ücretleri ni öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

26 Haziran 2013
bosluk

TRABZONDA EVDEN EVE NAKLİYAT

TRABZONDA EVDEN EVE NAKLİYAT

Trabzonda evden eve nakliyat denilince akla gelen ilk firma Öksüzoğlu Nakliyat olur. Evden eve taşımacılık trabzonda çok yaygın olmasına rağmen işini en güzel ve güvenilir yapan firmaların başında Öksüzoğlu nakliyat gelir. Trabzonda evden eve nakliyat işiyle uğraşan çoğu firmaların aksine Öksüzoğlu nakliyat taşınma günü hazırladığı dökümanlarla beraber nakliye edilecek evden eşyaları paketlenmiş bir şekilde kırılır-kırılmaz özelliğine göre ayırdıktan sonra nakliye işine başlar ve nakliye yapacağı eve eşyaları getirdikten sonra yerleştirilmesini yapar ve en güvenilir şekilde işini tamamlamış olur. Trabzonda evden eve nakliyat yapılmasına rağmen şehir içi nakliyecilik adına en iyi hizmeti veren firmaların başında yer almaktan gurur duyuyoruz. Firmamız kurulduğu tarihten bu yana teknolojiyi takip ederek trabzonda evden eve nakliyat ı teknolojik yeniliklerle kendini büyütmeye vetrabzonda evden eve nakliyat en üst seviyeye taşımaya kendine hedef etmiştir.

26 Haziran 2013
bosluk
Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam